ETN Komunita CZ/SK

Dá se Yoti úplně vynechat? pas mám X km daleko a tato informace, že nepřidají řidičák ani občanku není potěšující… Díky.

1 Like

Dokud jsem neprošel přes Yoti, tak nebyla možnost poslat jakýkoliv dokument prostřednictvím my.electroneum.com.

Tak jedině zkusit tiket přes support.electroneum.com a pokusit se nechat prověřit (op, řp) bez průchodu Yoti. Netuším, jestli lze takto řešit, ale slibují, že najdou řešení pro každého.

2 Likes

Jdu to prave teď takhle zkusit, budu informovat.

2 Likes

Nejsem si jistý, jestli se nepletu, ale důvodem proč berou jedině pas ČR je asi ten, že je jediným naším dokumentem, kde se nachází strojově čitelná část spolu a fotkou na jedné straně…

Tak to netuším :-D. Kdekoliv jinde to na KYC berou v pohodě :slight_smile:

Tak řešení tlačit na Yoti aby akceptovali i řidičák a občanku, zakládejte support tickety a já použiji Twitter :wink:

Nevím, jaký na to máte názor, ale KuCoin na mě působí jako naprosto nefér burza… Nemáme tam vůbec být

Jinak pánové a případně dámy, vůbec bych se nebránil tomu, pokud bychom tu mohli diskutovat v původním duchu “Fight the dump clubu”, protože tam se to začíná zvrhávat v připitomělý flamewar

Vlákno Fight The ETN Dump Club! sleduju od začátku a chápu jeho současný problémy. Trochu mi ale uniká proč to zatahovat sem, do vlákna, které se jmenuje ETN Komunita CZ/SK :grinning:

2 Likes

V podstatě proto, že mě zajímají názory výše zmíněných, ale nemám čas ani náladu se neustále proklikávat výkřiky do tmy a různými urážkami těch ostatních… Na jednu stranu je můj návrh nelogický, na druhou stranu co mám dělat?

Založit nové vlákno.
Ono je to ale stejně úpně jedno, protože jak myslíš že to nakonec dopadne? Všichni ze současného Fight The ETN Dump Club! vlákna si stejně to nové najdou, ať už by se jmenovalo jakkoliv. Ale sem to opravdu nepatří.

1 Like

Dobře, asi máš pravdu… Byl to z mé strany výkřik do tmy

1 Like

Já tu frustraci ze současnýho stavu Fight The ETN Dump Club! chápu. Těžko se tam teď hledají nějaké relevantní informace.

3 Likes

Mnozí tam totiž nechápou, že Lambo opravdu nebude za měsíc… a že nemohou očekávat každý den informace typu “smlouva s Vodafonem, smlouva s Amazonem, smlouva s tím, smlouva s oním”

Ono je totiž dost dobře možné a pravděpodobné, že opravdu až do 12.11. neuslyšíme vůbec nic. Vůbec se nebudu divit, pokud ETN spadne někam k 200 sat. za minci. Na mém postoji to nezmění vůbec nic. Opravdový problém nastane až tehdy, pokud neuslyšíme nic v týdnu 12.-19.11. To už si pak řeknu “Houstone, máme problém”. Do té doby nemá cenu dělat nějaké prognózy anebo snad nad projektem lámat hůl.

2 Likes

Také neočekávám žádné velké oznámení před 12/11. Pokud cena do té doby padne budu naopak rád a určitě zareaguju větším nákupem.
Věřím, že aktuální Richardovo mlčení, rušení interview, apod. skutečně znamená, že příští oznámení bude větší, než na která jsme byli zvyklí doposud. A také věřím v začátek marketingu.

3 Likes

Jsem na tom stejně, je to jak říkal @M-Kid, pokud by CEO vystoupil s informacemi typu, trochu se nám to protáhlo, bude to brzy, tak by tím vlastně neřekl vůbec nic, byl by to výkřik do tmy, který by ukázal pouze na jeho nevyzralost jako top manažera.
Upřímně i kdyby to trvalo déle, než do 19.11. tak bych žádné závěry nedělal.
Důležité je, aby Richard přinesl informace typu toto a toto jsme v odmlce udělali. Na základě toho pak buď přijdou noví investoři a rosteme, nebo odejdou stávající investoři a jdeme do kytek :-). Na základě toho osobně podnikat případně nějaké kroky.

1 Like

no vývoj u YOTI je aktuálně takový, že support mě odkazuje pouze na forum, tak jsem zvědavý, kdy se to vyřeší. Už mě ale nebaví vysvětlovat ten problém pořád dokola :smiley:

2 Likes

Jo, bude to ještě zajímavý… spousta nevyřešených dětských nemocí :smiley:

2 Likes

Prosím udělejte si advanced user tady: Whoa, am i the first in here to achieve the advanced user badge? A snažte se mi dávat více liků :smiley: nějak se začínám propadat. Dave díky aktivitě v DUMP clubu a ostatní co si tam posílají youtube písničky a další kokotinky mě válcují na plné čáře… :smiley:

1 Like