ETN Komunita CZ/SK

@Mr.CryptoCZ Hej já jsem asi úplně mimo, ale vůbec teď nevím, o co go :smiley: :smiley:

Tady už jsem celkově na 7 pozici a propadám se: a třeba takový PAHINI nevytvořil ani 1 topic a pouze diskutuje v ETN dump clubu lajkuje tam efijy a mkida a ti mu to oplaci… podle me tady ty kluby to dost kurvy to hodnoceni a cast lidi vcetne me se pak nasere a odejdeme… jako likovat si obrazek nebo video, nam s rustem nepomuze… kdyz projdes co tu postuji ja. Excly napady, suggestions atp… tak bych rekl ze takovy lide by meli byt mnohem vice navrchu…

A čím kratší post a čím více smajlíků - tím více liků dostaneš :smiley: :smiley: leaderboard je tu:
https://community.electroneum.com/u?period=all

@Mr.CryptoCZ Tyjo já ani nevěděl, že nějaká taková hitparáda vůbec existuje :smiley: :smiley: Ježiš, tak se nerozčiluj, přece neodejdeš kvůli tomu, že si Pahini s Efijym honí navzájem trika ne? :smiley: PS: hezkyyyyy jsem #13

Zatím neodcházím, ale sere mě to pěkně :smiley: nemám čas se zapojovat do toho dlouhého vlákna…
podporuji ty co tvoří hodnoty… ne brak… tak se snažte taky k tomu přispívat.
A zapojte se do té soutěže od Kaisera… s tím házením kostky o 100 etn…

Podle mě je statistika ve sbírání lajků to poslední, co by nás mělo trápit. To pro mě není žádná hodnota. A nesouhlasím s tím, že Dump Club je brak. To, že se tam místy objevují brakoidní příspěvky brak z celku nedělá.

Dobre tak mi shrn v par vetach co se tam resi v tech 10 000 komentech… a co odtud vzniklo za neco co pomuze tymu… mozna ty hry… a co dal?

V bodech velice ve zkratce:

• aktuální dění na burzách
  • diskuse o chování hodlerů a dumperů na burzách
  • diskuse nad aktuálním děním na burzách a jeho příčinách
  • určitá doporučení jak na danou situaci na burze reagovat

Dobre tak to tlumoc nám sem kdy nakoupit levne a kdy draho prodat :smiley:

Ha, haha. Na tohle fakt nemám čas. Jdu radši “tvořit hodnoty” a ne se zpovídat z toho kde, s kým a o čem diskutuji.

Pánové prosím hlasujte pro ETN v této anketě, díky moc

Koho byste chteli v CR ci SK za partnera…? Mě se nabízí prodejci elektroniky. Náš název je Electro - neum, tak bych se snažil přesvědčit někoho z velkých hráčů na trhu - CZC, Datart, Mall či Alza - ta již platby přes krypto přijímá co vy na to?
:slight_smile:
Může jim to přinést další zákazníky i zahraniční a zajistit zdarma marketing pro již více než 2,5 milionu lidí…
Win Win deal

To není spatnej nápad, jen kdo by s nimi o tom jednal? :slight_smile:

Tak na webu mají uvedeno, že toto by měl mít na starosti Taylor Gorman a má tam tuším uvedený i Linkedin profil.
Teď jde jen o to navrhnout to oběma stranám a domluvit schůzku :smiley:

Alza a Mall.cz by rozhodně byla dobrá volba … Docela by mě zajímalo, jestli Richard uvažuje např. o britském Tescu… Které je jak víme dost rozšířené i u nás …

Já to musel postnout - vrtá mi to hlavou delší dobu… Co vy na to? Možná je to totálně out, ale třeba ne…