ETN Komunita CZ/SK

Komunita pro české a slovenské fanoušky kryptoměny Electroneum!

Zdravím všechny krajany. Zajímalo by mne, kolik nás tu vlastně je :grinning:

3 Likes

Už jsem tu nějaké potkal :slight_smile:

1 Like

Zdravím krajany! Tak kolik nás tu bude? :blush:

4 Likes

Vítám dalšího člena :slight_smile: :slight_smile:

3 Likes

Anketní otázka - těžíte přes mobil, nakupujete nebo obojí? Já obojí.

1 Like

Já už nenakupuji, začal jsem, když byla cena kolem 14 centu s nákupem 600 ETN :-D, teď mám průměrnou nákupní 1,6 centu a necelých 145 000 ETN. Což byl I můj původní záměr, dostat se na 150k a cilit někam kolem 1$.
Mobilni appku mám zapnutou často, takže těžim celkem pravidelně. I když pro nás to mělo význam hlavně z počátku, přeci jen čím větší cena, tím méně dostaneme za měsíc ETN.
Na začátku jsem dokonce těžil I na GPU rigu, ten teď samozřejmě neběží, resp. se rozprodava, takže kdyby někdo chtěl :-D. Ale i se započtením peněz narvanych do rigu a všech picovin okolo se těším z 25% zisku zatím, takže spokojenost :smiley:

3 Likes

Přesně jak říkáš, 1$ za ETN a budu velice spokojený. Cokoli navíc bude bonus :slight_smile: Jinak já většinu nakoupil za v přepočtu 0,14 Kč tedy cca 0,05 centu

1 Like

I would like to learn your language, it seems interesting, but i understand nothing :C

3 Likes

No v CZK mám 0.35. Takže gratuluji k dobrému vstupu :slight_smile:

2 Likes

Jj, menší část jsem koupil za 85 satoshi a zbytek za 104 satoshi, takže mi to vyšlo slušně

2 Likes

Paráda… Doufám, že nás tu je víc takových :-D. Tři vlaštovky z Čech, kteří se zapojují do for znamená, že nás je maximálně kolem 60-100 z celé republiky, co mají alespoň stáhlou appku :smiley:

2 Likes

Ty já bych se nedivil, kdyby nás bylo víc… Mrkni do recenzí na Google play - jsou tam mraky recenzí v češtině

1 Like

Jo, jakože myslím, že nás je zde na fóru víc, než tři… Takže předpokládám, že i celkem je víc lidí :-). Čekám až se ukážou :smiley:

3 Likes

Jo, musí to tu objevit :smiley:

1 Like

Já tak nějak od všeho trochu :grinning:.
Začal jsem od úplného začátku s těžbou na RIGu, původně jsem měl na těžbu XMR kam jsem se po vstupu Asiců vrátil. Většinu XMR jsem pak převedl na ETN a když je optimální kurz, tak dělám i nadále. ETN težím na Asicách. Něco mám i nainvestováno.
Mobilní těžba jde zatím mimo mě, protože jsem na iOSu, a i když ji třeba časem vyřeší cloudovou službou asi nevyužiju. Vnímám to jako marketingový nástroj a pomoc lidem z rozvojových zemí. Ale třeba budu pak litovat, kdo ví :grinning:.

3 Likes

Určite třeba @Mr.CryptoCZ se brzo připojí :blush:

3 Likes

Zdravím pánové. Tak pro Česko Slovenskou komunitu vedu už asi 9 měsíců tuhle skupinu jako moderátor :


Pro mezinárodní komunitu pak můj Twitter…
https://mobile.twitter.com/cechv2
Klidně se ptejte :slight_smile:

3 Likes

Perfektní, díky!
FB skupina mi nějak utekla, jdu kouknout…

3 Likes

Osobně děkuji za Tvou @Mr.CryptoCZ podporu celému projektu :-).

2 Likes