ETN Komunita CZ/SK

Tak FB skupina docela aktivní, tak to mám zase na chvíli co číst, abych dohnal těch 9 měsíců :grinning::grinning:

3 Likes

Nezapomeňte, že čím delší dobu držíte ETN, tím větší je hodnota. Jejich marketing nezačíná jeden týden. Pak bychom měli vidět obrovský výbuch v přijetí ETN. To nás všem bude mnohem šťastnější!

4 Likes

Zdarec prosím o podporu na mém Twitteru. Ať máme větší dosah i na tomto kanálu - každý like či RT nebo koment se počítá. Díky moc.

1 Like

Czech nation gives to cryptocurrencies - the hardware wallet - TREZOR,
From our coutry too come NOD32, Avast, Avira - we have a lot of clever people and we need mass adoption here too.
We have one big vendor who for now accept crypto payments but not yet ETN its this one: https://www.alza.cz/alzacz-zavadi-prodej-kryptomen-ve-svych-platebnich-terminalech

1 Like

Hej tak to by bylo hustý, kdyby zavedli prodej ETN! Je to ve hře?

1 Like

Hodil jsem ti tam sledování

1 Like

Casem jim to muzeme navrhnout kdyz uvidi kolik nas celosvetove je… nevim zda umoznuji poslani do zahranici dalo by se jim to navrhnout jako potencial… :slight_smile:

Krajani, jak řešíte YOTI a KYC, rád bych se dostal na 3. úroveň, ale končím na tom, že YOTI po mně bude chtít pas. Na podpoře mi řeknou, že to mám nahrát přímo k nim na stránku, jenomže ta možnost nahrání se objeví až po zadání pasu.

Upřímně jsem líný si zakládat pás jenom kvůli tomuhle. Máte jinou cestu? :smiley:

1 Like

Moje cesta byla Yoti+pas+manuální zadání adresy, pak pro level2 zaslání výpisu z banky ETN týmu, následně pro level3 znovu zaslání posledního výpisu ETN týmu.

Popravdě to asi ani nebudu nikdy potřebovat, vše držím na několika offline peněženkách a v online mám jen cca 30k na testování iOS appky.

Ale opět, třeba se mýlím a časem ocením, že jsem tím prošel hned na začátku a nenechal na “někdy” :blush:

3 Likes

Takže cesta bez pasu není? :smiley:

Asi ne, protože pro level2 je potřeba Yoti, a tam v tuto chvíli pro ČR je jediný akceptovaný doklad pas.
To se asi do budoucna změní, protože i ŘP a OP máme mezinárodní, tak není důvod tyto doklady neakceptovat. Například slovenské doklady akceptují už všechny tři.

3 Likes

Hmm, tak já budu čekat… Nemám rád čekání :smiley:

2 Likes

Já zatím nemám ani lvl 1 uvidíme zda mě to vypne miner nebo jak se to projeví. Jinak je dostupná aktualizace apky :wink:

2 Likes

Mě se povedlo zatím dostat na lvl2 a čekám na schválení třetího, tak uvidíme

2 Likes

Kolegové tak to mám :smiley: :smiley:
obrazek

2 Likes

Gratulace… Já si asi půjdu udělat pas :smiley:

2 Likes

Jinak stručně, co jsem potřeboval na jednotlivé levely:
Level 1) jmeno, příjmení, to je jasný
Level 2) ověření pasu přes Yoti s manuálním doplněním adresy v profilu na Yoti (v pasu jaksi adresa totiž není) + doplnění jména zaměstnavatele a nahrání scanu služebního průkazu s fotkou přímo v sekci settings v online peněžence (my.electroneum.com)
Level 3) nahrání scanu výplatní pásky přímo v sekci settings v online peněžence

2 Likes

Super info… Ono to všechno stojí na tom, že YOTI nebere občanku :’(

2 Likes

Tak informace z YOTI je, že neplanuji přidávat ID, ani řidičák v brzké době. Takže nám nezbývá nic jiného, než si zřídit pasy :frowning:

1 Like

Ano, cestovní pas je v tuto chvíli jediné průchodné řešení pro občany ČR. Pak lze ještě s dalšími dokumenty (mě stačil jeden výpis z bankovního účtu pro lvl2 i lvl3) úspěšně projít až na level 3.

1 Like