ETN Support Video From Turkey

Hi guy’s yeap the ETN support video from kripto emre is now avalilbal take a while and watch it .
https://youtu.be/FBKNVKKZBcI😎😍😍

I did and comment, lets get this nation and make it shine

2 Likes

Yeah perfect wonderful community :kissing_heart:

2 Likes

I us google translate so i hope they love me and not hate me

1 Like

What did u said :joy: I can translate for you

2 Likes

ETN, Hong Kong ve Güney Kore 20K testlerinde Joytel ile test başlatıyor. ETH så jå håper at alle kan bli med oss için forum, og jeg vil svare på alle spørsmålene ve daha fazlası bilgi için tıklayınız. ETN, hesaplar için arka ofis ile bir bitiş ürünü başlatmak üzeredir ve birlikler için risk oluşturmaz, ETN ile ödeme yaparsınız ve mağaza fiat alır. ETN, her şirkette kolay uygulama için her şeye sahiptir ve büyük bir yasallıktır çünkü KYC. Ve bunun sadece biraz olduğunu söylemek için daha çok şey var.

:see_no_evil::joy: I think it will not works by this comment it’s better to delete it .you can write this copy and paste :wink:
(Kripto dünyada ETN en güçlü en faydalı coin dir ,farklı borsalar den trade yapabilirsiniz hatta yakında daha fazla anlaşmalar şahid olacaktır kripto dünyada sorunu çözen bir coin sıkı tutun ve kemerlinizi bağlayın uçuşa hazır olun .)

OK i did do as told…I hope you didn’t make me declare myself as something i am not lika …words i can’t say without a forum ban…lol

1 Like

No dude I wrote good comment for you :wink: cuz your first comment is really really :dizzy_face::cold_sweat: :joy: .have a good day dude .