ETN Komunita CZ/SK

Tady už jsem celkově na 7 pozici a propadám se: a třeba takový PAHINI nevytvořil ani 1 topic a pouze diskutuje v ETN dump clubu lajkuje tam efijy a mkida a ti mu to oplaci… podle me tady ty kluby to dost kurvy to hodnoceni a cast lidi vcetne me se pak nasere a odejdeme… jako likovat si obrazek nebo video, nam s rustem nepomuze… kdyz projdes co tu postuji ja. Excly napady, suggestions atp… tak bych rekl ze takovy lide by meli byt mnohem vice navrchu…

1 Like

A čím kratší post a čím více smajlíků - tím více liků dostaneš :smiley: :smiley: leaderboard je tu:
https://community.electroneum.com/u?period=all

1 Like

@Mr.CryptoCZ Tyjo já ani nevěděl, že nějaká taková hitparáda vůbec existuje :smiley: :smiley: Ježiš, tak se nerozčiluj, přece neodejdeš kvůli tomu, že si Pahini s Efijym honí navzájem trika ne? :smiley: PS: hezkyyyyy jsem #13

1 Like

Zatím neodcházím, ale sere mě to pěkně :smiley: nemám čas se zapojovat do toho dlouhého vlákna…
podporuji ty co tvoří hodnoty… ne brak… tak se snažte taky k tomu přispívat.
A zapojte se do té soutěže od Kaisera… s tím házením kostky o 100 etn…

Podle mě je statistika ve sbírání lajků to poslední, co by nás mělo trápit. To pro mě není žádná hodnota. A nesouhlasím s tím, že Dump Club je brak. To, že se tam místy objevují brakoidní příspěvky brak z celku nedělá.

Dobre tak mi shrn v par vetach co se tam resi v tech 10 000 komentech… a co odtud vzniklo za neco co pomuze tymu… mozna ty hry… a co dal?

V bodech velice ve zkratce:

  • aktuální dění na burzách
  • diskuse o chování hodlerů a dumperů na burzách
  • diskuse nad aktuálním děním na burzách a jeho příčinách
  • určitá doporučení jak na danou situaci na burze reagovat
1 Like

Dobre tak to tlumoc nám sem kdy nakoupit levne a kdy draho prodat :smiley:

Ha, haha. Na tohle fakt nemám čas. Jdu radši “tvořit hodnoty” a ne se zpovídat z toho kde, s kým a o čem diskutuji.

Pánové prosím hlasujte pro ETN v této anketě, díky moc

1 Like

1 Like

Koho byste chteli v CR ci SK za partnera…? Mě se nabízí prodejci elektroniky. Náš název je Electro - neum, tak bych se snažil přesvědčit někoho z velkých hráčů na trhu - CZC, Datart, Mall či Alza - ta již platby přes krypto přijímá co vy na to?
:slight_smile:
Může jim to přinést další zákazníky i zahraniční a zajistit zdarma marketing pro již více než 2,5 milionu lidí…
Win Win deal

2 Likes

To není spatnej nápad, jen kdo by s nimi o tom jednal? :slight_smile:

Tak na webu mají uvedeno, že toto by měl mít na starosti Taylor Gorman a má tam tuším uvedený i Linkedin profil.
Teď jde jen o to navrhnout to oběma stranám a domluvit schůzku :smiley:

1 Like

Alza a Mall.cz by rozhodně byla dobrá volba … Docela by mě zajímalo, jestli Richard uvažuje např. o britském Tescu… Které je jak víme dost rozšířené i u nás …

1 Like

Já to musel postnout - vrtá mi to hlavou delší dobu… Co vy na to? Možná je to totálně out, ale třeba ne…

Zdravím nové lidi z Česka či Slovenska nezapomeňte si změnit předzdívky a trochuse tu zabydlet :wink:
@Lukasvn
@Losamigos
@e653214cf433e40c361c
I warmly welcome all new users from Czech or Slovak Republic feel free to speak our mother tongue in this thread.

1 Like

Ahoj, jsem tu nova a asi jedina zenska. Pomuzete mi se rychleji zorientovat prosim?

1 Like

Jasně stačí se zeptat s čímkoliv a budeme se snažit pomoci :slightly_smiling_face:

Pro zorientovani, zde na fóru nalezneš vždy ty nejnovější informace ať už se to týká, developmentu projektu, fan artu, ci pohybům ceny na burze, doporučuji tak naučit se toto využívat jako hlavní informační kanál. Já to dělám tak, že si každý den rozkliknu nahoře záložku new a počtu si co je nového. Oblíbené topics, si můžeš nastavit dole na stránce na sledování abys nepřišla o nic, co se v nich děje.

Pokud bys potřebovala něco najít, s čím si nevíš rady, pak dříve než zakládat nový topic doporučuji použít chlivecek search a kouknout jestli to už někdo nevyresil, popřípadě napsat k nám do tohoto topicu :slightly_smiling_face:.

Se základní orientaci jsem již vyčerpán, kdyby nestačilo, doptej se :slightly_smiling_face:.

1 Like

Díky a budu se těšit…